Bewertungen für Pilates Body Studio
Изллючително приятно и зареждащо. Препоръчвам!
Благодарим ви, Лилия! Радваме се, че сте доволни и че нашето студио ви зарежда положително. Очакваме ви пак скоро!
Доволна съм
Благодарим ви, Ралица! Радваме се, че сте доволна. Очакваме ви отново в нашия студио!
Много съм доволна от тренировката!
Благодарим Ви, Ралица! Радваме се, че сте доволна от тренировката. Очакваме ви отново в студиото!
Бени,благодаря за великолепната индивидуална тренировка! Благодаря за отделеното време,внимание и насърчаването по време на тренировката! Успех в начинанието! Беше ползотворно и зареждащо занимание!
Изабела, благодарим ви много за милите думи и оценка! Радваме се, че сте доволна от тренировката и Бени .Очакваме с нетърпение нови срещи и още вдъхновяващи тренировки!
Страхотна тренировка!
Благодарим ви за страхотната оценка, Милка! Радваме се, че тренировката ви е харесала. Очакваме ви отново в студиото!
Втора седмица ходя и съм много доволна.Бях с Джули и Роси и съм очарована от отношението им.
Благодарим ви, Диана! Радваме се, че сте доволна и че ви харесва работата на Джули и Роси. Очакваме с нетърпение следващите ви посещения!
Невероятна Бени!Много подредена и хубава тренировка!Самата тя е усмихната и внимателна !Беше удоволствие, ще идвам и занапред!Благодаря!
Благодарим ви, Милка! Радваме се, че сте доволна и че Бени ви е допаднала. Очакваме ви с нетърпение за още приятни тренировки!
Супер тренировка!
Здравейте, Цветелина! Много се радваме, че ви хареса тренировката. Благодаря за отличната оценка! Очакваме ви отново при нас!
За втори път посещавам залата. Много съм доволен от тренировката и при Бени. Отделя се внимание към всеки детайл. Упражненията се адаптират към възможмостите и комфорта на всеки. Подходящо е и за мъже, особено работещи с малко движение, защото се раздвижва добре цялото тяло и се натоварват мускулите.
Благодарим за прекрасния отзив, Калоян! Радваме се, че сте доволен от тренировките и работата на Бени. За нас е важно всеки да получи индивидуално внимание и комфорт. Очакваме ви отново!
Здравейте, много съм доволна от тренировката с удоволствие пак ще посетя Бени.
Здравейте, Ани! Много благодарим за прекрасните думи и 5-звезден рейтинг! Радваме се, че сте доволна от тренировката и Бени. Очакваме с нетърпение да ви посрещнем отново!
Страхотно място. Треньорката беше много мила и приветлива. Самата тренировка също беше прекрасна.. Препоръчвам!
Благодарим ви, Монка! Радваме се, че ви хареса и че сте доволна от тренировката и нашия екип. Очакваме с нетърпение да ви видим отново!
Страхотна тренировка!
Благодарим Ви, Милка! Радваме се, че Ви харесва тренировката. Очакваме Ви отново!