Отзывы для Pilates Body Studio
Както всеки път приятна и весела тренировка!
Христина, благодарим за топлия отзив! Радваме се, че тренировката ти е приятна и весела. До скоро на следващата тренировка!
Беше приятна тренировка.
Благодаря, Джулия! Радваме се, че тренировката беше приятна за вас. Приятен ден и до скоро!
Най-хубавите тренировки са с Бени.♥️
Здравейте! Благодарим за чудесния отзив. Радваме се, че тренировките с Бени ви харесват. Ще споделим вашето мнение с целия екип. До скоро в Pilates Body Studio!
Удоволствие е да се тренира с Бени.
Благодарим за прекрасния отзив! Радваме се, че тренировката с Бени ви харесва и ви носи удоволствие. До нови срещи в залата!
Прекрасно както винаги.
Благодарим, Джулия! Радваме се, че ви хареса – както винаги. Вашето мнение ни вдъхновява. До скоро!
Прекрасна тренировка
Благодарим, Джулия, за споделения отзив и за 5/5 оценката. Радваме се, че тренировката ви е харесала. Ако имате въпроси или нужда от насоки, сме на разположение. До скоро в Pilates Body Studio!
Супер зареждаща тренировка,супер треньор обръщаш внимание на всеки.
Камелия, благодарим за прекрасния отзив! Радваме се, че тренировката ви е зареждаща и че треньорът обръща внимание на всеки участник. Вашето мнение ни мотивира да поддържаме такъв подход. До скоро!
Супер тренировка 🤗
Благодарим ви за прекрасния отзив, Камелия! Радваме се, че тренировката ви хареса. Ще се радваме да ви посрещнем отново в Pilates Body Studio.
Прекрасно както винаги :)
Здравейте, Джулия! Благодарим ви за прекрасните думи и за 5-звездния рейтинг. Радваме се, че ви харесва както винаги, и ви очакваме отново в студиото.
Неделята е страхотна когато започва с тернировка при Ади !
Благодарим за споделеното мнение! Радваме се, че неделната тренировка с Ади ви е харесала. Ще се радваме да ви посрещнем отново.
Супер тренировка! Джули е много добър треньор!
Здравейте, Ния! Благодарим ви за чудесния отзив. Радваме се, че тренировката ви е харесала и че Джули е добър треньор. Ще предам вашето добро мнение на Джули. До скоро!
Както винаги супер тренировка, страхотен професионалист.
Благодарим за топлия отзив, Камелия. Радваме се, че тренировката ви е харесала и че цените професионализма ни. До скоро!