Avis pour Pilates Body Studio
Страхотна тренировка !!! Аз мрънкам протестирам, но Ади ме истъпява и истината е че след тренировка се чувствам супер.
Приятна, забавна и полезна тренировка!
Благодарим за отзива, Христина! Радваме се, че тренировката ви е харесала и била полезна. Приятен ден и до скоро във Pilates Body Studio!
Отлична тренировка.
Благодарим за чудесния отзив и 5-звездния рейтинг, Камелия! Радваме се, че тренировката ви е харесала. Приятен ден!
Благодаря, Веси, за зареждащата и интензивна тренировка днес! Благодаря ти за вниманието, което отделяш на всяка една от нас и за това, че тренираш редом с нас! Ти си машина и стимул за нас трениращите! 🙏♥️🌸
Благодаря ти, Надя, за чудесния отзив! Радваме се, че тренировката е била зареждаща и че Веси е обърнала внимание на всички. Твоят ентусиазъм е вдъхновение за нас. До скоро!
Отлично!Супер както винаги1
Благодарим за чудесния отзив, Снежанка! Радваме се, че сте доволна и че всичко ви харесва. До скоро в студиото!
Все по-хубаво ми става! Уникален професионалист и компетентен треньор! Благодаря! ❤️
Стефани, благодарим за топлите думи и за 5-те звезди! Радваме се, че усещате напредък и че треньорът ни е бил полезен. Ако имате въпроси или нужда от насоки, сме на разположение. Поздрави от екипа на Pilates Body Studio.
За първи път съм при Ади,останах много доволна и най вече тренировката ми хареса.Супер си Ади.
Камелия, благодарим за прекрасния отзив! Радваме се, че първото ти посещение при Ади е било приятно и че тренировката ти е харесала. Екипът на Pilates Body Studio ти желае всичко добро.
Професионално отношение, индивидуален подход и много позитивна енергия. Горещо препоръчвам!🫶🏽🔝
Благодарим, Моника, за чудесния отзив и 5-те звезди. Радваме се, че сте усетили професионалното отношение, индивидуалния подход и позитивната енергия в студиото. Вашето доверие е важна мотивация за нас. До скоро!
Приятна , забавна и полезна тренировка!
Благодарим ви, Христина, за прекрасния отзив! Радваме се, че тренировката беше приятна, забавна и полезна за вас. Ще се радваме да ви посрещнем отново в Pilates Body Studio.
Както винаги супер готина тренировка
Благодаря, Ася! Радвам се, че тренировката ти е харесала. До нови срещи в студиото!
Много е добра :)
Благодарим за чудесния отзив, Миглена! Радваме се, че сте доволна от тренировката. Ако имате въпроси или нужда от съдействие, сме на разположение.
Ей това се казва тренировка и невероятен инструктор. Аз за себе си избирам Бени - високо ниво на професионализъм, търпение и познания. Първа тренировка с нея, беше ми трудно, но съм впечатлена.
Благодарим ви за споделения отзив, Мария! Радваме се, че тренировката с Бени ви впечатлява и че професионализмът, търпението и знанията ѝ са ви били полезни. Първата тренировка може да е предизвикателство, но вашето впечатление значи много за нас. До скоро!