Вчитај...

Маникюр с изравняване и гел лак

5
(Врз основа на 13 критики)
ул. „Борис Христов“ 4, София, България
1ч 30m 52лева
Најдете услуги во
Gel Nails Manicure Manicure Nails
Додадено пред 3 месеци
Маникюр с изравняване и гел лак - Reservation.Studio
Сподели со пријатели
|
color: white length: long length: short length: medium color: pink color: light pink