Avis pour Art79

4.9
(Basé sur 1249 avis)
Filtrer par note
E
Eva à Art79
5/5
Le feedback est-il utile ?
E
Eva à Art79
5/5
Le feedback est-il utile ?
E
Eva à Art79
5/5
Le feedback est-il utile ?
E
Eva à Art79
5/5
Симона е истински професионалист. Маникюра и педикюра ми станаха перфектно, точно както исках , а времето с нея мина наусетно (казвам го като човек който почти никога не ходи в салон, именно поради липса на време). Препоръчвам я без колебание и с удоволствие бих се върбала отново!
Le feedback est-il utile ?
https://cdn.reservation.studio/media/16253/conversions/ACg8ocLWWwTPY0gWdhTVgcpqVQbd7jAQsHnjeikZgg4tpBJSoCClWw-e=s96-c-avatar.webp?v=1741785627
Любов à Art79
5/5
Le feedback est-il utile ?
https://cdn.reservation.studio/media/4739/conversions/picture-avatar.webp?v=1695274224
Камелия à Art79
5/5
Лили винаги е перфектна!!!!
Le feedback est-il utile ?
https://cdn.reservation.studio/media/16253/conversions/ACg8ocLWWwTPY0gWdhTVgcpqVQbd7jAQsHnjeikZgg4tpBJSoCClWw-e=s96-c-avatar.webp?v=1741785627
Любов à Art79
5/5
Le feedback est-il utile ?
В
Виолета à Art79
5/5
Le feedback est-il utile ?
В
Виолета à Art79
5/5
Le feedback est-il utile ?
А
Ана-Мария à Art79
5/5
Лили е невероятна, изключително прецизна и умела. За първи път при сваляне и печене на гел лак не ме пари въобще. :)
Le feedback est-il utile ?
И
Ива à Art79
5/5
Le feedback est-il utile ?
R
Rumyana à Art79
5/5
Le feedback est-il utile ?
Trouver plus de services en София
Charger...