Вчитај...

Kult beauty

Пловдив , България
Локацијата е офлајн
Оваа локација моментално е офлајн за онлајн резервации. Но, можете да најдете други слични места околу вас. Најдете услуги во ваша близина
улица „Крушево“ 2, Пловдив, България | Прикажи на мапата
Работно време Отвори сега

Се совпаѓа со вашето пребарување

Маникюр с гел лак

1 ч 30 мин
30лева

Понудени услуги

Популарните услуги се засноваат на сите резервации на клиенти

Декорации с лепенки 1бр.

10 мин | на пръст Покажи детали
2лева

Изграждане на нокът

15 мин
10лева

Сух педикюр с гел лак

35 мин
30лева

Педикюр с гел лак

1 ч 30 мин
45лева

Маникюр с гел лак

1 ч 30 мин
30лева

Изграждане на нокът

15 мин
10лева

Декорации с лепенки 1бр.

10 мин | на пръст Покажи детали
2лева

Изграждане с удъжители

2 ч
60лева

Сваляне на гел лак с оформяне

25 мин
услуга_цена_тип_од 10лева

Поддръжка на гел

2 ч
45лева

Маникюр с гел лак

1 ч 30 мин
30лева

Декорации с лепенки 1бр.

10 мин | на пръст Покажи детали
2лева

Педикюр с гел лак

1 ч 30 мин
45лева

Сух педикюр с гел лак

35 мин
30лева

Нашиот тим

ТГ
Таня Гешева
Маникюрист

Осврти (0)

Нема рецензии (сè уште)

За Kult beauty

Прикажи :име на мапата
улица „Крушево“ 2, Пловдив, България

Заповядайте в Kult beauty- ние ще се погрижим да получите най-добрите процедури за вашият маникюр и педикюр. Очакваме Ви!

Сподели со пријатели
|

Работно време

понеделник
08:00 - 19:00
вторник
08:00 - 19:00
среда
08:00 - 19:00
четврток
08:00 - 19:00
петок
08:00 - 19:00
сабота
08:00 - 19:00
недела
08:00 - 19:00
Најдете повеќе услуги во Пловдив