Отзиви за The Pilates House
Благодаря Мария
Беше супер 👌
А
Много приятна сутрешна тренировка с Яна!Благодаря!
Ползотворно, както винаги :)
N
Беше ми за пръв път, но получих страхотно отношение от инструктора. Ще посетя отново!
Страхотна тренировка
Много готина тренировка, благодаря!
Всичко беше чудесно!
Много съм доволна
Доста различни упражнения от тези, които съм правила до момента. Тренировката бе натоварваща, хареса ми!
Отговор от The Pilates House
Благодаря Ви!
Х
Тонизираша и натоварваща тренировка, супер беше 😎
Много съм доволна, обръща се специално внимание на всеки според нивото, силно препоръчвам!
Намери още услуги в София
Eлектро-мускулна стимулация в София Парти центрове и Арт работилници в София Групови занимания в София Авто услуги в София Лазерно премахване на татуировки и перманентен грим в София Събития и други в София Кинезитерапия в София Рехабилитация в София HIIT в София Зумба в София Ламиниране на мигли в София Анти ейдж терапия в София