Вчитај...

Studio Exotic

Бургас , България
ж.к. Зорница, Бургас, България (Входът се намира в двора на комплекса бл.4 вх.1 партер /срещу детската площадка/) | Прикажи на мапата
Работно време Затворено сега

Се совпаѓа со вашето пребарување

LPG терапия 1 зона

15 мин
од 25лева

LPG терапия до 3 зони

25 мин
од 35лева

LPG терапия Цяло тяло

40 мин
од 45лева

Понудени услуги

Популарните услуги се засноваат на сите резервации на клиенти

Маникюр с гел лак

45 мин - 1 ч | Апаратен маникюр с висококачествени гел лакове на PRO Nails и Black Bottle Покажи детали
од 40лева

Рефлексология

15 мин | Точков масаж на стъпала Покажи детали
15лева

Цялостна грижа за ръце и нокти

30 мин | Медицинска процедура - апарат Покажи детали
од 20лева

Антицелулитен масаж

40 мин
од 35лева

LPG терапия 1 зона

15 мин
од 25лева

Цялостна грижа за ръце и нокти

30 мин | Медицинска процедура - апарат Покажи детали
од 20лева

Мъжки медицински педикюр

1 ч
50лева

Камъче / бижу

10 мин
од 1лева

Декорация - 1бр.

10 мин
од 1лева

Спа терапия за ръце - Анти ейдж

1 ч
од 35лева

Сваляне на гел лак

15 мин
од 5лева

Френски маникюр

1 ч
од 40лева

Маникюр с гел лак

1 ч
од 35лева

Мъжки маникюр

35 мин
од 20лева

Маникюр SOS

45 мин | укрепващ, възстановяващ Покажи детали
40лева

Маникюр с обикновен лак

50 мин
од 25лева

Апаратен маникюр

35 мин
од 20лева

Сваляне на гел лак

15 мин
10лева

Маникюр с гел лак

45 мин - 1 ч | Апаратен маникюр с висококачествени гел лакове на PRO Nails и Black Bottle Покажи детали
од 40лева

Медицински педикюр с гел лак

1 ч 30 мин
од 50лева

Медицински педикюр с обикновен лак

1 ч
од 45лева

Медицински педикюр с Footlogix

1 ч
од 40лева

Изграждане на перманентен френски

2 ч 30 мин
од 110лева

Цялостно изграждане

2 ч - 2 ч 30 мин
од 85лева

Сваляне на цялостно изграждане

30 мин
20лева

Изграждане 1бр.

10 мин
7лева

Укрепване върху естествен нокът с течен гел

1 ч 30 мин
од 40лева

Укрепване с гел/полигел

1 ч 30 мин
од 70лева

Камъче / бижу

10 мин
од 1лева

Декорация - 1бр.

10 мин
од 1лева

Рефлексология

15 мин | Точков масаж на стъпала Покажи детали
15лева

Масаж на гръб

30 мин
30лева

Антицелулитен масаж

40 мин
од 35лева

Цялостен масаж (90мин.)

1 ч 30 мин
70лева

Цялостен масаж (60мин.)

1 ч
од 50лева

Кавитация 1 зона

40 мин
од 50лева

LPG терапия Цяло тяло

40 мин
од 45лева

LPG терапия до 3 зони

25 мин
од 35лева

LPG терапия 1 зона

15 мин
од 25лева

1/2 крака

20 мин
од 13лева

Крака

20 мин
25лева

Ръце

20 мин
15лева

Триъгълник

15 мин
од 20лева

Бикини зона

15 мин
10лева

Мишници

15 мин
10лева

Вежди

15 мин
10лева

Лице + вежди

20 мин
20лева

Горна устна

15 мин
5лева

Мишници

15 мин
10лева

Крака

30 мин
35лева

Ръце

20 мин
20лева

Гръб

25 мин
25лева

Гърди + корем

25 мин
25лева

Вежди + боя

30 мин
20лева

Боядисване на вежди

30 мин
10лева

Вежди

30 мин
15лева

Дарсонвал

45 мин
15лева

Карбокси терапия

1 ч
100лева

Околоочна терапия

1 ч
45лева

Млечен пилинг

1 ч
од 60лева

Бадемов пилинг

1 ч
од 60лева

Хидратираща терапия

1 ч
65лева

Анти ейдж терапия

1 ч
65лева

Микродермабразио

1 ч
70лева

Почистване + микродермабразио

1 ч
90лева

Почистване на лице с ултразвукова шпатула

30 мин
60лева

Нашиот тим

МС
Миглена Стаматова
Мастър Маникюрист
https://cdn.reservation.studio/media/2890/conversions/9CBB5998-F340-42F1-83FF-C2C182E867DA-avatar.webp?v=1692316892
Добринка Темелкова
Козметик
МП
Марина Патюх
Маникюрист

Осврти (0)

За Studio Exotic

Виж Studio Exotic на карта
ж.к. Зорница, Бургас, България
(Входът се намира в двора на комплекса бл.4 вх.1 партер /срещу детската площадка/)

Сподели со пријатели
|

Работно време

понеделник
10:00 - 19:00
вторник
10:00 - 19:00
среда
10:00 - 19:00
четврток
10:00 - 19:00
петок
10:00 - 19:00
сабота
10:00 - 14:00
недела
Затворено
Најдете повеќе услуги во Бургас