Вчитај...

Studio Exotic

Локацијата е офлајн
Оваа локација моментално е офлајн за онлајн резервации. Но, можете да најдете други слични места околу вас. Најдете услуги во ваша близина
ж.к. Зорница, Бургас, България (Входът се намира в двора на комплекса бл.4 вх.1 партер /срещу детската площадка/) | Прикажи на мапата
Работно време Отвори сега

Понудени услуги

Се совпаѓа со вашето пребарување

Маникюр с гел лак

45m - 1ч | Апаратен маникюр с висококачествени гел лакове на PRO Nails и Black Bottle Покажи детали
од 40лева

Рефлексология

15m | Точков масаж на стъпала Покажи детали
15лева

Цялостна грижа за ръце и нокти

30m | Медицинска процедура - апарат Покажи детали
од 20лева
Популарните услуги се засноваат на сите резервации на клиенти

Маникюр с гел лак

45m - 1ч | Апаратен маникюр с висококачествени гел лакове на PRO Nails и Black Bottle Покажи детали
од 40лева

Рефлексология

15m | Точков масаж на стъпала Покажи детали
15лева

Цялостна грижа за ръце и нокти

30m | Медицинска процедура - апарат Покажи детали
од 20лева

LPG терапия 1 зона

15m
од 25лева

LPG терапия до 3 зони

25m
од 35лева

Цялостна грижа за ръце и нокти

30m | Медицинска процедура - апарат Покажи детали
од 20лева

Мъжки медицински педикюр

50лева

Камъче / бижу

10m
од 1лева

Декорация - 1бр.

10m
од 1лева

Спа терапия за ръце - Анти ейдж

од 35лева

Сваляне на гел лак

15m
од 5лева

Френски маникюр

од 40лева

Маникюр с гел лак

од 35лева

Мъжки маникюр

35m
од 20лева

Маникюр SOS

45m | укрепващ, възстановяващ Покажи детали
40лева

Маникюр с обикновен лак

50m
од 25лева

Апаратен маникюр

35m
од 20лева

Сваляне на гел лак

15m
10лева

Маникюр с гел лак

45m - 1ч | Апаратен маникюр с висококачествени гел лакове на PRO Nails и Black Bottle Покажи детали
од 40лева

Медицински педикюр с гел лак

1ч 30m
од 50лева

Медицински педикюр с обикновен лак

од 45лева

Медицински педикюр с Footlogix

од 40лева

Изграждане на перманентен френски

2ч 30m
од 110лева

Цялостно изграждане

2ч - 2ч 30m
од 85лева

Сваляне на цялостно изграждане

30m
20лева

Изграждане 1бр.

10m
7лева

Укрепване върху естествен нокът с течен гел

1ч 30m
од 40лева

Укрепване с гел/полигел

1ч 30m
од 70лева

Камъче / бижу

10m
од 1лева

Декорация - 1бр.

10m
од 1лева

Рефлексология

15m | Точков масаж на стъпала Покажи детали
15лева

Масаж на гръб

30m
30лева

Антицелулитен масаж

40m
од 35лева

Цялостен масаж (90мин.)

1ч 30m
70лева

Цялостен масаж (60мин.)

од 50лева

Кавитация 1 зона

40m
од 50лева

LPG терапия Цяло тяло

40m
од 45лева

LPG терапия до 3 зони

25m
од 35лева

LPG терапия 1 зона

15m
од 25лева

1/2 крака

20m
од 13лева

Крака

20m
25лева

Ръце

20m
15лева

Триъгълник

15m
од 20лева

Бикини зона

15m
10лева

Мишници

15m
10лева

Вежди

15m
10лева

Лице + вежди

20m
20лева

Горна устна

15m
5лева

Мишници

15m
10лева

Крака

30m
35лева

Ръце

20m
20лева

Гръб

25m
25лева

Гърди + корем

25m
25лева

Вежди + боя

30m
20лева

Боядисване на вежди

30m
10лева

Вежди

30m
15лева

Дарсонвал

45m
15лева

Карбокси терапия

100лева

Околоочна терапия

45лева

Млечен пилинг

од 60лева

Бадемов пилинг

од 60лева

Хидратираща терапия

65лева

Анти ейдж терапия

65лева

Микродермабразио

70лева

Почистване + микродермабразио

90лева

Почистване на лице с ултразвукова шпатула

30m
60лева

Нашиот тим

МС
Миглена Стаматова
Мастър Маникюрист/Педикюрист
https://cdn.reservation.studio/media/2890/conversions/9CBB5998-F340-42F1-83FF-C2C182E867DA-avatar.webp?v=1692316892
Добринка Темелкова
Козметик
МП
Марина Патюх
Маникюрист
ЮК
Юлия Казачок
Маникюрист/ Педикюрист

Осврти (0)

За Studio Exotic

Прикажи Studio Exotic на мапата
ж.к. Зорница, Бургас, България
(Входът се намира в двора на комплекса бл.4 вх.1 партер /срещу детската площадка/)

Сподели со пријатели
|

Работно време

понеделник
10:00 - 14:00
09:00 - 20:00
вторник
10:00 - 14:00
09:00 - 20:00
среда
10:00 - 14:00
09:00 - 20:00
четврток
10:00 - 14:00
09:00 - 20:00
петок
10:00 - 14:00
09:00 - 20:00
сабота
10:00 - 14:00
09:00 - 20:00
недела
Затворено
Најдете повеќе услуги во Бургас