Вчитај...

Салон за красота "КОРОНА"

5
(1)
Плевен , България
Локацијата е офлајн
Оваа локација моментално е офлајн за онлајн резервации. Но, можете да најдете други слични места околу вас. Најдете услуги во ваша близина
Врати се на Салон за красота "КОРОНА"

Осврти за Салон за красота "КОРОНА"

5
(Врз основа на 1 критики)
Филтрирајте по рејтинг
Н
Николай
пред 9 месеци
Услуга од страна на Димитрина / Карбокситерапия
Страхотен професионализъм много уютно и чисто.
Најдете повеќе услуги во Плевен