Вчитај...

Маникюр с гел лак

5
(Врз основа на 99 критики)
ул. „Борис Христов“ 4, София, България
Сваляне на стар гел лак, оформяне на нокти и кожички и поставяне на нов.
40лева
Најдете услуги во
Gel Nails Manicure
Додадено пред месец
Маникюр с гел лак - Reservation.Studio
Сподели со пријатели
|
color: white length: long length: short color: pink color: light pink length: almond