Вчитај...

Маникюр с гел лак

5
(Врз основа на 96 критики)
ул. „Борис Христов“ 4, София, България
Сваляне на стар гел лак, оформяне на нокти и кожички и поставяне на нов.
40лева
Најдете услуги во
Gel Nails Manicure
Додадено пред месец
Маникюр с гел лак - Reservation.Studio
Сподели со пријатели
|
length: long length: short color: red color: pink length: long nails color: red white