Маникюр с гел лак

5
(Врз основа на 101 критики)
София, ул. „Борис Христов“ 4, България
Сваляне на стар гел лак, оформяне на нокти и кожички и поставяне на нов.
40лева
Најдете услуги во
Додадено пред 8 месеци
Маникюр с гел лак - Reservation.Studio
Сподели со пријатели
|
length: long length: short length: very long color: red color: dark red color: burgundy
Вчитај...