Avis pour Golden Nails

5
(Basé sur 6 avis)
Filtrer par note
А
ани à Golden Nails
5/5
Изключително съм доволна от посещението си в този салон! Атмосферата е приятна, чисто е и се работи с внимание към всеки детайл. Маникюристката е невероятен професионалист – работи прецизно, внимателно и с много вкус. Освен това е изключително усмихната, любезна и предразполага клиентите да се чувстват комфортно. Маникюрът ми стана точно както си го представях и издържа дълго време. С удоволствие ще посетя салона отново и го препоръчвам на всички, които търсят качествено обслужване и красиви резултати!
Le feedback est-il utile ?
Н
Нели à Golden Nails
5/5
Винаги оставам доволна от работата и обслужването на Рая. Абсолютно препоръчвам!🌷🌸🩷
Le feedback est-il utile ?
https://cdn.reservation.studio/media/35638/conversions/ACg8ocLoIMhyvGgi0XCOHqE0g-ul-GbGQ807ORD6gNXPE1_c4T1zcIo=s96-c-avatar.webp?v=1780822813
Вяра à Golden Nails
5/5
Чудесна работа!!!
Le feedback est-il utile ?
https://cdn.reservation.studio/media/35638/conversions/ACg8ocLoIMhyvGgi0XCOHqE0g-ul-GbGQ807ORD6gNXPE1_c4T1zcIo=s96-c-avatar.webp?v=1780822813
Вяра à Golden Nails
5/5
Чудесна работа!!!
Le feedback est-il utile ?
D
Dara à Golden Nails
5/5
Много съм доволна!
Le feedback est-il utile ?
Г
Габриела à Golden Nails
5/5
Топа на топа, отношение, професионализъм и приятелско настроение!
Le feedback est-il utile ?
Trouver plus de services en София
Charger...