GL Sport

Προσωρινά μη διαθέσιμο για online κράτηση
Λυπούμαστε, αυτή η τοποθεσία δεν δέχεται online κρατήσεις προς το παρόν. Μην ανησυχείτε - μπορούμε να σας βοηθήσουμε να βρείτε παρόμοιες υπηρεσίες στην περιοχή σας. Περιηγηθείτε σε κοντινές τοποθεσίες και υπηρεσίες
София, Младост, ж.к Младост 4 491, България (В локалното от бул. Александър Малинов)
Εμφάνιση στον χάρτη
Άμεση επιβεβαίωση

Προσφερόμενες Υπηρεσίες

Δεν βρέθηκαν κατηγορίες υπηρεσιών

Η ομάδα μας (2)

https://cdn.reservation.studio/media/16957/conversions/423225477_1139262634057145_8095227594887798571_n-avatar.webp?v=1743407939
Веси Лакова
Инструктор
5
https://cdn.reservation.studio/media/16958/conversions/434735618_7725120077518170_2339360639808523055_n-avatar.webp?v=1743407968
Александър
Инструктор
5

Κριτικές

5
Βασισμένο σε 220 κριτικές
Προβολή όλων
Д
Давид στις GL Sport
5/5
Топ!!! Веси е изключителен треньор, който знае какво прави и го прави с кеф! След всяка тренировка удовлетворението е пълно! Благодаря за възможността да бъда част от GL! 🔥
Απάντηση από Веси Лакова

Благодаря за милите думи! Наистина работя с удоволствие!

Είναι χρήσιμο το feedback;
https://cdn.reservation.studio/media/48267/conversions/ACg8ocIDPpfsVu9KgscNGZGLqR1x0iz8RBIRIdsU7OncOyYODJeowA=s96-c-avatar.webp?v=1784700696
Гергана στις GL Sport
5/5
Беше уникално!!!
Απάντηση από GL Sport

❤️

Είναι χρήσιμο το feedback;
https://cdn.reservation.studio/media/17767/conversions/ACg8ocIFQPWhl6tOxXpbcuDX-exKhfRT-ihpKvZsSPwu9SuvvITmknEm=s96-c-avatar.webp?v=1745312705
Антонио στις GL Sport
5/5
Една от най-добрите треньори за спининг. Професионално отношение както винаги и разнообразни тренировки при всяко едно посещение.
Απάντηση από Веси Лакова

Благодаря! ❤️

Είναι χρήσιμο το feedback;
Ц
Цветилена στις GL Sport
5/5
Днес за първи път пробвах Въздушен пилатес във студиото.Много зареждаща и удовлетворяваща тренировка.Много ми хареса,имаше и релаксираща част,беше невероятна.Ще повторя, благодаря!
Απάντηση από Веси Лакова

Благодаря ти Цвети! 🤎

Είναι χρήσιμο το feedback;

Σχετικά με GL Sport

Προβολή GL Sport στον χάρτη

Добре дошли в GL Sport – мястото, където енергията среща движението!
Предлагаме вдъхновяващи групови тренировки по Free Style Spinning, Aero Spinning, Pilates и Fly Pilates, съчетаващи кардио, сила и баланс.

🚴‍♂️ Спининг с ритъм и светлини, 🧘‍♀️ пилатес за стабилност и тонус, и 🌬 въздушен пилатес за лекота и контрол – всичко това в мотивираща атмосфера и с професионални инструктори.

Открий новото си любимо занимание и се погрижи за тялото и ума си с GL Sport – Fitness & Spinning Studio!

Ωρες εργασίας

Δευτέρα
09:00 - 20:30
Τρίτη
09:00 - 20:30
Τετάρτη
09:00 - 20:30
Πέμπτη
09:00 - 20:30
Παρασκευή
09:00 - 20:30
Σάββατο
09:00 - 12:00
Κυριακή
09:00 - 12:00
Βρείτε περισσότερες υπηρεσίες στο София
Φορτώνω...