Отзиви за Йога студио Сихиа
Страхотна! Препоръчвам!
Страхотна! Препоръчвам!
Ж
Алекс е прекрасна! Тонизираща и в същото време релаксираща тренировка! Благодаря ❤️
Чисто, уютно и много спокойно. Музиката е уникална
Много зареждащо, тръгваш си друг човек-отпуснат , лек и щастлив
Много зареждащо, тръгваш си друг човек-отпуснат , лек и щастлив
S
Прекрасна, както винаги! Благодаря, Кате!
Р
Любимо студио и инструктор! Прекрасна е Катя! Всеки удобен момент съм там! <3
Екатерина е невероятен преподавател по йога. Времето минава наистина неусетно. :)
Д
Атмосферата в студиото е завладяваща. Практиката завършва със звуци от тибетски купи и чувството е неповторимо. Благодаря, Кате!
След като опитах и йогата и пилатеса, мога спокойно да кажа,че с удоволствие ще продължа да посещавам студиото. Прекрасно място!
Д
Беше невероятно изживяване. Благодаря!
Намери още услуги в София
Eлектро-мускулна стимулация в София Парти центрове и Арт работилници в София Групови занимания в София Авто услуги в София Лазерно премахване на татуировки и перманентен грим в София Събития и други в София Кинезитерапия в София Рехабилитация в София HIIT в София Зумба в София Ламиниране на мигли в София Анти ейдж терапия в София