Отзиви за Естетичен център “LORISSIMA”

5
(Базирано на 56 отзива)
Филтрирай по рейтинг
https://cdn.reservation.studio/media/31533/conversions/ACg8ocKhpcl-66K5PU1qpxus7Du5gM7JI8UWxlRx5hD2Qhze1bCd8ld9=s96-c-avatar.webp?v=1773855702
Нели в Естетичен център “LORISSIMA”
5/5
Изключително съм доволна от козметичната процедура! Посрещането беше топло и внимателно, а медицинският козметик демонстрира висок професионализъм и прецизност. Всяка стъпка беше обяснена, с индивидуален подход към кожата. Атмосферата е спокойна и релаксираща, а резултатът – видимо освежена, гладка и сияйна кожа. С удоволствие препоръчвам!
Полезен ли е отзивът?
https://cdn.reservation.studio/media/28694/conversions/ACg8ocJURiqfV-_GiosNzRYsrYOEjJYexx4uHBvEO_bDDagPjtB8mA=s96-c-avatar.webp?v=1769530579
Теодора в Естетичен център “LORISSIMA”
5/5
Обслужването беше отлично, а процедурата много ми хареса
Полезен ли е отзивът?
С
Стефка в Естетичен център “LORISSIMA”
5/5
Невероятен специалист!
Полезен ли е отзивът?
https://cdn.reservation.studio/media/26922/conversions/ACg8ocLJ5Di3CcIkWgljhpxHOLM9qDYrfZ8VwgZ-JSHdWBf4nKDZTA=s96-c-avatar.webp?v=1765875760
Neli в Естетичен център “LORISSIMA”
5/5
Лора е прекрасен професионалист! С прекрасен подход към клиентите и отдаденост в работата. Препоръчвам!!!!
Полезен ли е отзивът?
С
Стефка в Естетичен център “LORISSIMA”
5/5
Изключително добър професионалист. Много е внимателна, обяснява всичко подробно и разбираемо. ♥️
Полезен ли е отзивът?
К
Кристиана в Естетичен център “LORISSIMA”
5/5
Много добър и любезен специалист! Обяснява всичко,което е полезно за моят случай,внимателна и лъчезарна! :) Самото място като обект е много модерно,чисто и приятно! :)
Полезен ли е отзивът?
Т
Теодора в Естетичен център “LORISSIMA”
5/5
Много съм доволна.
Полезен ли е отзивът?
Д
Дияна в Естетичен център “LORISSIMA”
5/5
Страхотен човек,който наистина обича работата си! Мила,компетентна и абсолютен професионалист.Препоръчвам 🙌
Полезен ли е отзивът?
В
Виктория в Естетичен център “LORISSIMA”
5/5
Няма никаква болка по време на процедурата, както и след нея. Нямам търпение да видя и крайния резултат!
Полезен ли е отзивът?
В
Виктория в Естетичен център “LORISSIMA”
5/5
Процедурата е уникална, препоръчвам с две ръце!
Полезен ли е отзивът?
В
Виктория в Естетичен център “LORISSIMA”
5/5
Внимателна, обяснителна и мила! <3
Полезен ли е отзивът?
https://cdn.reservation.studio/media/23699/conversions/ACg8ocKNsvj093Xw6UV7yDDdiTWahJXhRWU87jJ5YaiVV2dJg_b-Tw=s96-c-avatar.webp?v=1759337499
Мирела в Естетичен център “LORISSIMA”
5/5
Няма втора, като нея!
Полезен ли е отзивът?
Намери още услуги в Стара Загора
Зарежда...